Kısaca biz

Arten Mekanik, köklü kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personeli ile kurulduğu yılından günümüze, endüstriyel tesis projelerinde hizmet vermektedir.

Firmamız ISO 9001, ISO 45001 ve ISO 14001 uluslararası sistem sertifikalarına sahiptir. Üstlendiği taahhüt işlerini; kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden, zamanında, müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir. Hedeflediği ise, teknik ihtiyaçları en doğru şekilde karşılayan mekanik tesisat sistemlerinin, güvenilir, ekonomik ve doğru biçimde kullanıcılara sunulmasıdır.

Kuruluşundan bu yana mekanik tesisat konusunda birçok projeyi başarıyla tamamlamış olup, tecrübeli personeli ulusal ve uluslararası standartları iş benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.
Buy This Theme

Image

Misyonumuz

Saygın müşterilere endüstriyel tesis, altyapı ve inşaat işlerinin yapımında üstün kalitede ve en son teknolojiden faydalanarak gerçekleştirilen bir hizmet sunmak. Buna ilaveten, işlerini çevreye ve işverene saygı, işçiye ve çalışanına sevgi-saygı içinde, zamanında, bütçesinde ve sıfır kaza ile tamamlamak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz inşaat sektöründe endüstriel tesis projelerinde verimlilik, kalite, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında standartları yakalayan, sektörün en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmektir. Endüstriyel tesislerin kurulmasında, en son teknolojik yenilikleri uygulayarak, deneyim ve bilgi birikimi ile sektörün sayılı taahhüt firmaları arasında yer almaktır.

Yaptığımız projeler hakkında daha fazla bilgi alın!

ISO 9001, ISO 45001 ve ISO 14001 uluslararası sistem sertifikalarımız ile üstlendiğimiz işleri son teknoloji ışığında profesyonelce yapmaktayız. Tüm projelerimiz ve detayları için,

Tüm Projeleri Gör